Meid innustavad lahendused mis jätavad rohkem aega nende asjade tgeemiseks, mis päriselt edasi viivad

Kes me oleme?

Meie meeskonda ühendab mõtteviis "ära tööta rohkem, tööta targalt". Just "rohkem töötamist" märkasime kõikide oma töökogemuste vältel. See väljendus selles, et tööprotsessid ei olnud sujuvad ning töötajate pädevus töövahendite kasutamisel oli puudulik.

Nii juhtuski, et 2019 aastal hakkasime otsima probleemile lahendust. Meie algne lahendus oli suunatud ettevõtetele, kelle töös kasutatakse tabeltöötlustarkvara (MS Excel). Ühise joonena nägime, et paljude Exceliga töötavate inimeste pädevus selles vallas on alla keskmise ning seetõttu kulub meeletu hulk töötunde manuaalsele tööle, kuigi vastavate teadmistega on võimalik seda teha minutitega. See ei tähenda koheselt seda, et kõik peaksid olema Exceli spetsialistid. Vastupidi, selleks on olemas spetsialistid, meie näol!
Oleme ehitanud erinevaid tööd lihtsustavaid ning automatiseerivaid lahendusi erinevas valdkonnas ja erineva suurusega ettevõtetele.

Nähes kuhu ettevõtetes kulub veel väärtuslik tööaeg, on meie teenuste hulka lisandunud tööprotsesside kaardistamine ja automatiseerimine ning projektijuhtimine.

Business people
sqr021-col1
sqr021-col2
projektijuhtimine
sqr031-col1
sqr031-col2

Kuidas meie teenused kasu toovad?

Väärtustame nii enda kui teiste aega. Loome sinu vajadustest lähtuvalt lahendusi mis viivad manuaalse töö nullilähedale ning seeläbi saad sina tegeleda päriselt oluliste asjadega.